ART / Lithographs / Litograph 12342058
nr 1234 2058
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. 26/50. Signed, dated 1965, with dedication, löst blad, sheet: 39x50,
LITOGRAPH, 26/50. Signerad, daterad 1965, med dedikation, löst blad, bladets mått: 39x50
Withdrawn
Monday February 11 2019
at 20:53:44
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe